תיווך משרדים

בעלי עסקים משקיעים זמן רב במציאת מקום להקמת העסק שלהם, מתוך הכרה בחשיבות הנושא. אנו בקבוצת ENTER PARK מציעים ללקוחות שירות תיווך משרדים באזור תעשייה מוביל ומרכזי, פארק תעשייה שמעניק לעסקים מעטפת שירותים רחבה.

תיווך משרדים בהתאמה מושלמת לצרכים

כאשר מאתרים מקום להקמת משרד, חשוב לתת דגש על כמה נושאים מרכזיים. ראשית חשוב שהמשרד יהיה ממוקם באזור מרכזי, כזה שיקל גם על הלקוחות וגם על העובדים להגיע אליו. שנית יש לאתר מקום אשר בגודלו ובחלוקתו הפנימית יהיה תואם בצורה מדויק לצרכי העסק. כמו כן מומלץ להקים משרד במקום בו יש תנועה ערה של עסקים נוספים, מקום אשר יוכל לשמש קרקע בטוחה ליצירת שיתופי פעולה. פארק תעשייה ENTER PARK נותן מענה מלא בתחום תיווך תעשייה, כאשר לכל לקוח יוצעו האלטרנטיבות המתאימות ביותר עבורו.

נדל"ן מסחרי

בתחום הנדל"ן המסחרי נדרשת התמקצעות, והוא שונה מתחום הנדל"ן הפרטי, המשמש לצרכי מגורים. תיווך תעשייה כולל בתוכו כל נכס נדל"ן אשר צפוי לשמש לצרכי מסחר ותעשייה, לרבות משרדים, חנויות, חניונים, אולמות אירועים, בתי עסק שונים, מפעלים, ושטחים המיועדים לצורך הקמת מבנה תעשייתי. נדל"ן מסחרי נרכש גם לצורך שימוש ישיר של הרוכש וגם לצורך השקעה. תיווך תעשייה מקצועי נותן ללקוח מענה כולל: יכולת איתור מהירה של נכסי נדל"ן מתאימים לצרכים, ידע רב בעולם התיווך המסחרי שמעניק לרוכש כלים ליצירת עסקאות משתלמות, יכולת ניהול משא ומתן לרכישה, למכירה ולהשכרה וכדומה.
תיווך תעשייה מניב
השקעה בנדל"ן מסוג המסחרי מהווה אפיק השקעה משתלם במיוחד. כיום התשואה שניתן לקבל מהשכרה או מכירה של נדל"ן מסחרי גבוהה ובטוחה מזו המתאפשרת בעולם התיווך הפרטי. תשואה זו נובעת הן בהקלות מיסוי בעולם התעשייה, הן מעליית שווי הנכס, והן מהתשואה החודשית המתקבלת. לרוב חוזי השכרה בתחום נדל"ן מסחרי הינם חוזים ארוכי טווח, מה שמבטיח למשקיע הכנסה רציפה ובטוחה.

רכישת משרד במתחם פארק תעשייה

אנו בפארק תעשייה ENTER PARK מציעים לבעלי עסקים ומשקיעים שירות תיווך משרדים, אשר נועד לאפשר ללקוחות זיהוי ואיתור הזדמנויות עסקיות משתלמות. במסגרת השירות של תיווך תעשייה אנו מקדישים זמן רב להכרות עם כל לקוח, במטרה להבין לעומק את צרכיו, מטרותיו, וציפיותיו מההשקעה. אנו חולשים על מאגר הזדמנויות עסקיות מאוד גדול של נדל"ן במתחם מתפתח ומתקדם אשר יכול להניב תשואה גדולה במיוחד לרוכשים ולמשקיעים.

צוות מקצועי

צוות המתווכים של פארק תעשייה ENTER PARK מומחה בביצוע תיווך משרדים ופועל מול חברות בתחומים השונים בענף המסחר, השירותים והלוגיסטיקה. אנו מספקים מענה בשיטת התאמה אישית לצרכי הלקוח, וביצירת מבנים בדיוק על פי הצרכים המוגדרים.