פארק עסקים EnterPark – משרדי הייטק להשכרה

בחירת המיקום לפתיחת משרד יכולה להתבצע בצורה שטחית על בסיס קירבה למקום המגורים, מקום פנוי או סתם מקום שנראה נוח. מצד שני, מיקומו של משרד יכול להשפיע מאוד על הפעילות העסקית של העסק, השפעה שיכולה לבוא לידי ביטוי בכמה אופנים:

  • זמינות של אנשי מקצוע מתאימים בסביבה הגאוגרפית המיידית
  • סביבת עבודה המספקת פוטנציאל לפיתוח שיתופי פעולה והפרייה הדדית עם עסקים דומים
  • תשתית נדרשת מבחינת חניה, מרכז מסחרי ואפילו מסגרות חינוכיות לילדים
  • דרכי גישה נוחות ופנויות בשעות העומס

אלו הן רק מספר דוגמאות לשורת השיקולים שיש לקחת בחשבון בבחירת המיקום למשרד, עוד לפני בחינת המבנה עצמו, הבניין, הלובי, הפיתוח והטיפוח הסביבתיים וכן הלאה.

מתחם משרדים גדול, בנוי על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר

אם אתם מחפשים משרדי הייטק להשכרה במרכז, פארק עסקים EnterPark הוא המקום הראשון בו אתם רוצים לבדוק אפשרויות זמינות עבורכם. הפארק ממוקם בצמוד למושב יד חנה באזור השרון, במעגל השני של גוש דן, מספיק קרוב למרכז העניינים ומספיק רחוק ממנו כדי לספק את התנאים הנוחים, שמשפיעים ישירות על יעילות העבודה במשרד. הפארק משתרע על שטח עצום של 97 דונמים, מתוכם 80,000 מ"ר למבני משרדים ו 12,000 מ"ר נוספים לשטחי מסחר ושירותים עבור העובדים ואורחים המגיעים לאזור.

משרדי הייטק להשכרה

מספיק קרוב למטרופולין גוש דן, אבל גם מספיק רחוק ממנו

בחיפוש אחרי משרדי הייטק להשכרה, אזור השרון יודע להציע מתחם מרכזי אחד באזור רעננה, אם כי מדובר במתחם רווי ובעל קווי אופי ברורים שניתן לבחון את מידת ההתאמה שלהם עבורכם. בפארק עסקים EnterPark ניתן למצוא משרדי הייטק להשכרה עבור כל חברת הייטק מבוססת או חברת סטרט אפ, המחפשות משרדי הייטק להשכרה בצפון, בשרון ובעמק חפר. בשמור האחר, פארק עסקים יד חנה מציע מיקום מרכזי המוצב בקו התפר שבין אזור המרכז לאזור הצפון, מאפשר גישה קלה לעובדים ואורחים הן מאזור המרכז והן מאזור הצפון, ומעניק לבעלי המשרדים במקום את היתרונות הגלומים בעבודה בקרבת מטרופולין גוש דן.

פארק עסקים אנטר פארק יד חנה

מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית לחלל המשרד הפנימי

פארק עסקים יד חנה מציע משרדים להשכרה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בהיבטי בנייה, בטיחות, עיצוב ופיתוח, ומעניק לשוכרי המשרדים את האפשרות להתאים את החלל הפנימי של המשרד בהתאם לדרישותיהם. מבני המשרדים נבנים על פי קווי מתאר מובנים ומוגדרים מראש, ועל פי הסטנדרטים המודרניים המתקדמים ביותר, אך בתוך חלל המשרד הפנימי, יכול בעל המשרד לעצב את משרדו על פי צרכיו והעדפותיו, במסגרת הסכם שכירות ארוך טווח. מחוץ לשטח המשרד, יכולים עובדי המשרד ליהנות משורה ארוכה של שירותים לרבות גני שעשועים, גני ילדים, חנויות, מרכזי תרבות ופנאי ועוד שורה של פעילויות מסחר ושירותים, המיועדים להפוך את מקום העבודה לנוח ונגיש עבור עובדי העסקים הממוקמים בפארק.

משרדים להשכרה ביד חנה

איזון מיטבי בין רמת מחיר ובין תועלות

בתהליכי חיפוש משרדים להשכרה, אתם בהחלט עשויים למצוא מקומות נוספים שמספקים מענה מספק על הצרכים שלכם, ויחד עם זאת, פארק העסקים EnterPark נבנה, תוכנן ומשווק באופן המאפשר לו להציע את האיזון הטוב ביותר בין רמת המחיר ובין היקף התועלות שתוכלו להפיק מעבודה בפארק. בפארק עסקים יד חנה תוכלו ליהנות ממשרדים מודרניים, מרווחים, בניינים מעוצבים, מעליות, לובי מודרני ועוד, והכל במחירים אטרקטיביים הפותחים פער עצום ביחס לרמת המחירים הנהוגה בתל אביב ובגוש דן בכלל. הביקוש למשרדים בפארק EnterPark נמצא בשיאו, ומומלץ להגיע, לבדוק, לקבל את כל המידע ולשריין לעצמכם משרד התפור למידותיכם.