משרדים להשכרה

הקמה של עסק חדש או הרחבה של עסק קיים דורשת לא פעם מציאת מקום פיזי לקיום העסק. כאשר מחפשים משרדים חדשים, רצוי לעשות זאת תוך שימוש בגוף מקצועי, אשר יספק לרוכש את מירב המידע והכלים. משרדים להשכרה מוצעים במקומות שונים בארץ, ולכל עסק יש להתאים את המיקום הנכון והמדויק לצרכיו.

עלויות השכרה של משרדים

לעסק הוצאות רבות ומגוונות, וכמובן שמטרתו של כל בעל עסק היא לצמצם ככול האפשר את ההוצאות, ולקבל בגינן את התמורה הגבוהה ביותר. אחת ההוצאות המרכזיות של עסק הינה עלות השכרת המשרדים. כאשר בוחנים אלטרנטיבות שונות למיקום בו יוקם המשרד, חשוב להבין מה כוללת התמורה בגין כלות משרדים להשכרה, והאם קיים ערך מוסף כתוצאה ממיקום המשרד.

משרדים להשכרה בפארק תעשייה

פארק תעשייה מעניק לגורמים עסקיים אשר נהנים משירות משרדים להשכרה רחב ומגוון. לצד העובדה כי ניתן לבנות משרדים חדשים במתחם, בהתאמה לגודל העסק ולצרכיו, כוללת עלות השכרת המשרדים גם אפשרות שימוש במגוון שירותים נלווים המוצעים עבור רוכשי המשרדים בפארק. הפארק מציע את האפשרות להקמת עסק מכל סוג במיקום מרכזי ובסביבה אקסקלוסיבית במיוחד.
מעטפת רחבה
כאשר עסק מחליט להקים משרד במתחם ENTER PARK הוא יכול ליהנות מכל היתרונות המוצעים במסגרת הפארק. אנו מציעים חבילת מחירי שכירות מעטפת, אשר משמעותה היא שבגין דמי השכירות שישלם בעל העסק הוא זוכה לקבל עסק שמוקם בגודל ובחלוקה הפנימית הדרושים לו, ובשטח אשר מוכן ברמה הלוגיסטית והמערכתית להתנהלות באופן מידי. כלל המערכות הקיימות בפארק עומדים לרשות העסקים המוקמים בו, לרבות תשתיות חשמל, מים, לוגיסטיקה וכדומה.

לוגיסטיקה להשכרה

תחת קטגוריית נדל"ן מסוג לוגיסטיקה קיימת מטרייה ענפה של אפשרויות. יש עסקים אשר זקוקים למחסן, אחרים זקוקים למערך הפצה, משרדים לניהול העסק וכדומה. לוגיסטיקה להשכרה בפארק תעשייה בנויה כך שתעניק לעושים בה שימוש שפע של יתרונות. לוגיסטיקה המיועדת להשכרה בפארק מותאמת לתעשיות מתקדמות ו"נקיות" כגון תעשיית ההייטק, מזון, פרפומריה, הלבשה וכדומה.