לוגיסטיקה מתקדמת

תמונה3-(1)מיקום גאוגרפי ייחודי, דרכי גישה נוחות, חסכון משמעותי בתשלומי ארנונה, איכויות ביצוע ותכנון גבוהות, מנהלת פארק עם ניסיון רב, כוח אדם מיומן והכול בסביבה ירוקה – הופכים את EnterPark למקום אטרקטיבי להעביר או להקים בו את העסק שלך.

המיקום האטרקטיבי והנגישות הגבוהה לכביש 6 ולעורקי תחבורה מרכזיים בארץ מאפשרים לנצל את המיקום של פארק העסקים לטובת תכנון ושילוב של מבנים רב תכליתיים בבניה מתקדמת לאחסון וללוגיסטיקה בסביבת עבודה ירוקה ומטופחת. פארק העסקים מאפשר לחברות עתירות לוגיסטיקה להקים בשטח הפארק מרכזים מודרניים המותאמים לצורכיהן ולהיבנות על פי מתודולוגית "אפיון לקוח". כחלק מפתרון של חברות שונות, שיכלול פתרונות של אוטומציה, שינוע, פריקה וטעינה ומענה לצרכים מורכבים של חברות המחפשות להקים מרכז לוגיסטי יעיל, מודרני ומתקדם.

מנהלת הפארק מחויבת לאיכויות ביצוע ותפעול גבוהות. המבנים בפארק יתוכננו ויבנו על פי אפיונו המדויק של הלקוח, ובשיתוף פעולה מלא. זאת תוך דגש תכנוני רב על תכנון שטח האתר, כניסות ויציאות, התאמה למערכות אוטומציה, נוחות גישה, העמסה ושינוע. שטחי תמרון, וגובה אחסון רב – הכול על מנת לאפשר גמישות תכנונית וייעול הפתרון הלוגיסטי לחברות שיחליטו להקים בפארק את מרכזיהם.